Chef

 

JWW’14, NJK’14, BJWNL’14, BJWBE’14, BWBE’14, BWNL’15,  J.Benelux Ch, NL kamp’15, Deens Kampioen’16, Noors Kampioen’16, Fins Kampioen’16, Zweeds Kampioen’16, Nordic Kampioen’16, Internationaal Kampioen’16.          

Tangetoppen’s Nice Guys get the Girls
Geboren: 22 Juli 2013
NHSB: 2942978 imp Noorwegen
fokker: Elisabeth Olsen

Belastingstest Commedia: Geslaagd

Ik kreeg de kans deze fantastische reu te kopen, wat zijn we hier blij mee!!!
Hij heeft een vrolijk en vrij karater.
We genieten enorm van deze kleine man….
Elisabeth, Takk for denne fantastiske vakre søt hund.

 

 Stamboom:

Ch.Kingpoint Wannabe Tangetoppen,
beigechampis
Ch.Tangetoppen Mysterious Ihle Grande,
beige
Ch.Tangetoppen’s Obelix,
beige
Ch.Anjos Peugeot,
beige
Ch.Tangetoppen’s Unbreakble News,
beige
Ch.Tangetoppens’s Gentleman,
beige
Ch.Didiel Andes Yanquetruz La Guerrera,
beige
Ch.Tangetoppen’s Arising Poenix,
beige
fibi. copy
Ch.Winsome Gold Standard,
beige
Ch.Winsom’s Roll N’ Box Cars, beige
Ch.Rocking Rc Nugget,
beige
Tangetoppen’s Multum in Parvo,
beige
Ch.Tangetoppen’s Obelix,
beige
Ch.Tangetoppen’s Qualitypug Sookie,
beige

Fotoalbum


Showuitslagen:

01-12-2013 Dogachtigen  Gerda Brouwer Babyklasse, 1 Veelbelovend, Beste baby van het ras, Beste baby van de show!!!
 02-03-2014 Groningen  Peter Lawless (Irl) Puppyklasse, 1 Veel Belovend, Beste    pup van het ras!
 18-05-2014 Clubmatch Commedia Pamela Runderkamp Jeugdklasse, 3 Uitmuntend
 25-05-2014 De Baronie Mevr P.C. Zwaartman-Pinster Jeugdklasse, 1 Uitmuntend, Jeugd CAC
07-07-2014 Arnhem Claire Ann Ahern(Ie) Jeugdklasse, 1 Uitmuntend, Jeugd CAC
22-06-2014 Outdoor Uden I.Magdziarska (PL) Jeugdklasse, 1 Uitmuntend, Jeugd CAC, Nederlands Jeugdkampioen, CAC, BOB!
01-08-2014 Sweden Junior Class, 1 Excellent, Res Best Male
01-08-2014 Sweden Junior Class, 1 Excellent
01-08-2014 Sweden Junior Class, 1 Excellent,3 Best Male
10-08-2014 Wereldshow Helsinki Khomasuridze (Ru) Junior Class, 1 Excellent, World Junior Winner!
23-08-2014 Dogshow Mechelen Inge Willemsen (Be) Jeugdklasse , 1 Uitmuntend, Beste Jeugdhond, BOB!
07-09-2014 Benelux Winner Show Rotterdam Patrick Buysse (Be) Jeugdklasse , 1 Uitmuntend, Benelux Jeugdwinner 2014, Beste Jeugdhond!
27-09-2014 Maastricht  D.van Raamsdonk(Be) Jeugdklasse , 1 Uitmuntend, Res CAC!
28-09-2014 Maastricht  V. van Raamsdonk(Be) Jeugdklasse , 1 Uitmuntend, CAC, BOB!
04-10-2014 Zwolle T. Pillement-Heijden Jeugdklasse , 2 Uitmuntend
05-10-2014 Zwolle B.Baere(Irl) Jeugdklasse , 1 Uitmuntend
19-10-2014 Dortmund Christofer Habig (D) Jugendklasse, 1 Vorzuglich, Bester Junghund, Herbst Jugendsieger 2014
06-12-2014 Brussel D.van Raamsdonk(Be) Jeugdklasse, 1 Uitmuntend, Benelux Jeugdwinner 2014. Benelux Winner 2014, BOS!
13-12-2014 Amsterdam De Winner I. Onstenk-Schenk Tussenklasse, 1 Uitmuntend.
28-02-2015 Groningen L.de Ridder Onghena(Be) Tussenklasse, 1 Uitmuntend, CAC, CACIB,BOB,BIG-2 Benelux Winner 2015
03-05-2015 Clubmatch Commedia M.Persson(Zweden) Tussenklasse, 1 Uitmuntend, Beste reu, CAC
10-05-2015 Dortmund R. Doedijns Tussenklasse, 1 Vorzuglich, CAC, VDH-CAC CACIB, BOB
 29-08-2015 Luxembourg Piet Rooseboom(B) Open klasse, 1 Excellent, CACL
 29-11-2015 Dogachtigen J.Velten(D) Open klasse, 1 Uitmuntend
 19-12-2015 De Kerstshow W.Wellens Open klasse, 1 Uitmuntend, Res CAC. Hiermee is hij Nederlands Kampioen!
 23-04-2016 Lingen E. Deutsche Kampioen klasse, 1 Uitmuntend, CAC, Res CACIB.
 06-08-2016 Finland D. Antonpoulos Kampioen klasse, 1 Uitmuntend, CAC, Fins, Nordic en Internationaal Kampioen

 

Nakomelingen

R-Nest Sully X Chef

S-Nest Dolly X Chef

U-Nest Winni X Chef

Nakomelingen bij anderen:

Chef x Miep

Chef x Deedee

Chef x Josephine